Sony

Zoznam miest, kde nájdete značku Sony

Informácie o značke Sony

Sony je popredným, svetovým výrobcom elektroniky. Hlavné centrum firmy Sony je v japonskom Tokiu. História firmy je datovaná do roku 1946. Založili ju dvaja japonskí elektrotechnici Masaru Ibuka a Akio merať.

Sony je popredným výrobcom herných konzol. V roku 1994 uviedla na trh PlayStation, ďalej potom v roku 2000 jej nástupcu PlayStation 2 a PlayStation 3 v roku 2006. Ďalej vyrába od roku 2005 vreckovej hernej konzole PlayStation Portable.

K ostatným výrobkom Sony patrí mobilné telefóny notebooky, televízory, počítačové hry, videokamery, digitálne fotoaparáty, počítačové tlačiarne, DVD prehrávače a rekordéry, Blu-ray prehrávače, Hi-Fi reproduktorové sústavy, systémy domáceho kina, MP3 prehrávače, GPS navigácie, slúchadlá, farby do tlačiarní, záznamové médiá, batérie, fotorámiky a ďalšie.

Značka Sony je predávaná v predajni Sony Centrum, JRC Gamecentrum, Game by JRC, HRÁČ, Game by JRC, 2MAX, Game Shop, K + B Elektro, Vodafone, Coradia, Euronics, Space, Vodafone, Telefonica O2, Planeo Elektro, Comfor Stores , Okay Elektro ai

Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.