Reebok

Zoznam miest, kde nájdete značku Reebok

Informácie o značke Reebok

Dejiny firmy Reebok sa datujú od roku 1890. Vtedy začal Joseph Williams Foster vyrábať nový typ topánok. Tieto topánky sa nazývali tretry a mali atlétom umožniť dosiahnutie lepších športových výsledkov. Vďaka vysokej kvalite a starostlivé ručnú prácu si získali tretry značky Reebok veľkú obľubu a boli predávané do celého sveta. Značka Reebok získala názov podľa druhu africkej gazely.

Reebok si kladie za cieľ vyrábať oblečenie, ktoré zákazníkom dokonale sedí, je pohodlné a vyhovuje ich potrebám. Výrobky značky Reebok sú vyrábané modernými výrobnými technológiami az kvalitných materiálov sa stále zdokonalovanými strihy. Reebok zahŕňa tovar ako sú topánky, nohavice, košele, mikiny, svetre, súpravy, spodná bielizeň, sukne, šaty, tričká, batohy, tašky, plavecké čiapky, plavecké okuliare, balóny či športové fľaše.

Sortiment tejto značky je ponúkaný v značkových predajniach Reebok a ďalej potom v predajni HZH Šport, A3 Sport, D-Sport, Athletes World, Giga Sport, Hervis Šport, Intersport a ďalších obchodoch so športovým vybavením.

Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.