Pierre Cardin

Zoznam miest, kde nájdete značku Pierre Cardin

Informácie o značke Pierre Cardin

Pierre Cardin prišiel do Paríža roku 1945. Začal pracovať v módnom dome a vypracoval sa až na prvého asistenta popredného módneho návrhára Christiana Diora. Roku 1950 Pierre Cardin otvoril vlastný módny dom v Paríži. Jeho kolekcia vzbudzovali skôr opovrhnutie než ovácie, ale Pierre Cardin sa dokázal vypracovať až na veľmi známeho svetového návrhára ktorého odevy sú určené pre ženy, mužov aj deti. V roku 1985 získal Pierre Cardin v Miláne cenu Ascot Brun za najkreatívnejšieho muža roka. Jeho značka je teraz veľmi známa a uznávaná po celom svete.

V sortimente značky Pierre Cardin nájdete napr spodná bielizeň, tričká, nohavice, košele, svetre, mikiny, šortky, kolínske vody, púzdra na mobil, golfové palice, autosedačky, kočíky a mnoho ďalšieho kvalitného a prestížneho tovaru.

Pierre Cardin je predávaná v špecializovanej predajni tejto značky. Ďalej potom napríklad v Luggi, Gin Tonic, Vagabond ai

Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.