Nintendo

Zoznam miest, kde nájdete značku Nintendo

Informácie o značke Nintendo

Japonská firma Nintendo bola založená už v roku 1889 mužom menom Yamauchi. Najskôr táto firma vyrábala hracie karty. Po tej sa orientovala na výrobu hračiek. V tejto dobe vyrába predovšetkým herné systémy a hry pre ne. Od roku 1963 sa firma snažila zapojiť aj do iných odvetví ako napr predaj instantná ryža, ale všetky tieto pokusy skončili neúspešne. Roku 1985 prichádza na severoamerický trh Nintendo Entertainment System, ktorú dodnes pozná veľa hráčov, pretože ju sprevádzala veľmi známa hra Super Mario Bros. V tejto dobe je značka Nintendo stále populárny po celom svete. Aj napriek tomu, že má niekoľko konkurentov sa drží na svojom mieste a prichádza na trh s novinkami, ktoré potešia každého jej zákazníka.

So značkou Nintendo máte vyhraté. Zabavia sa s ňou ako deti, tak aj dospelí. Nintendo je vhodným darčekom, ale aj doplnkom Vašej domácnosti. Už nikdy nepocítite nudu. Výrobky značky Nintendo Vám to zaručí. Kúpte si napr hernú konzolu s 3D ovládačom, WiFi a USB. Určite neoľutujete a poteší Vás aj skvelá cena.

Táto značka je predávaná v JRC Gamecentrum, HRÁČ a ďalšie.

Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.