Dior

Zoznam miest, kde nájdete značku Dior

Informácie o značke Dior

Slávny návrhár Christian Dior sa narodil v Paríži roku 1905. V roku 1946 otvoril svoj ​​prvý obchodný dom Christian Dior. Roku 1947 v Paríži prvýkrát predstavil prvé oficiálne kolekciu. Táto kolekcia všetky uchvátila. V oblasti parfumov získala firma svoju slávu vďaka vôňu Poison. Parfumy Dior sú ako pre mužov tak aj pre ženy každej vekovej kategórie.

Luxusná značka Dior je veľmi obľúbená aj u známych osobností po celom svete. Je to prestížna značka zvýrazňujúca eleganciu a spoločenskú úroveň. U tejto značky nájdete v sortimente odevy pre ženy, mužov aj deti, kabelky, peňaženky, okuliare, doplnky, kozmetiku a parfumy. Doprajte si luxusnú značku Dior a urobte si radosť v podobe akéhokoľvek výrobku tejto značky. Dior to je luxus skrytý v eleganciu.

Značku Dior ponúka predajňa Amma Plus, Estée Lauder, Apia optika, Grand Optical, Eiffel Optic, Eurooptik.cz, Marionnaud Parfumeries, Sephora, Douglas ai

Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.