Bonduelle

Zoznam miest, kde nájdete značku Bonduelle

Informácie o značke Bonduelle

História značky je dlhšia ako 150 rokov. Roku 1862 vystavila firma liehovar. Roku 1926 pridala firma výstavbu konzervárne Pierrom a Benoîtom Bonduelle. Rok 1947 bol dôležitý pre vytvorenie nám už známej značky Bonduelle. Roku 1968 uviedla firma na trh mrazenú zeleninu. V roku 1991 vznikla v Prahe Bonduelle spol. s ro ako dcérska spoločnosť francúzskej firmy Bonduelle. Firma teraz ponúka výrobky vo viac ako 80 krajinách sveta napríklad v Taliansku, Veľkej Británii, Poľsku, Rusku, Belgicku, Dánsku, Brazílii, Slovenský ai

Firma Bonduelle ponúka krehkú, svieža a voňavú zeleninu. Zelenina firmy Bonduelle je spracovávaná ihneď po zbere. Tým uchová čo najväčšie množstvo vitamínov a minerálov.

Mrazená a sterilizovaná zelenina skvelé a lahodnej chuti je to pravé pre Vaše varenie. A nielen to. Po prvom ochutnaní si ju obľúbite a nebudete chcieť nič iné. Nechajte rozplynúť na jazyku skvelý hrášok, kukuricu či šampiňóny. Do sortimentu sterilizované zeleniny radí Bonduelle napr hrášok, hrášok s mrkvou, fazuľové struky, kukuricu, cícer, šošovicu, biela fazuľa, červená fazuľa, klíčky, zelené a čierne olivy ai V mrazenom sortimente Bonduelle ponúka jemnú kukuricu, kukuričné ​​klasy, hrášok, brokolicu, karfiol, špenát krájaný aj porciovaný , šampiňóny, mrkva a i.

Bonduelle je predávaná v predajni Globus či Billa.

Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.