Activia

Zoznam miest, kde nájdete značku Activia

Informácie o značke Activia

Activia je značkou spoločnosti Danone , ktorá má sídlo v Paríži. História tejto firmy siaha až do roku 1919. Vtedy v Španielsku Issac Carasso vyrobil prvé jogurt pre túto firmu. Hlavným podnetom bol hromadný výskyt črevných chorôb u malých detí v Barcelone. Jogurty Danone sa pôvodne predávali na odporúčania lekárov v lekárňach. Značku Activia u nás vyrába mliekareň v Benešove. Táto jogurtová značka má blahodarný vplyv na zažívanie a upravuje trávenie. Zlepšuje kvalitu výživy a neustále podlieha nutričným výskumom.

Activia je ponúkaná v mnohých variantoch od bieleho jogurtu, bieleho sladkého jogurtu po rôzne druhy jogurtov ovocných. Activia sa predáva aj v rôznom balení. Zákazníci ju nájdu v kelímku alebo po štyroch a viac kusoch v multipacích. Activia sa dá tiež piť ako malý či veľký jogurtový nápoj. Spoločnosť Danone prichádza na trh neustále s novinkami práve u tejto rady jogurtov Activia.

Ochutnajte výrobky Activia a začnite svoj ​​deň lepšie.

Activia je ponúkaná v predajni Billa.

Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.