Aupark Žilina Veľká okužná 59A, 010 01 Žilina


Web:
E-mail: info.zilina@aupark.sk
Tel: +421-41-32 13 411

Viac informácií o Aupark Žilina

Najväčším nákupným centrom v Žiline je s predajnou plochou 25000m2 a počtom prevádzok 119, najväčším nákupným centrom v krajskom meste Žilina.

A čo všetko v nákupnom centre nájdete? Obľúbené sú butiky s trendy módou, fashionisti určite neobídu značky ako Mango, Guess, New Yorker, obľúbený je český pietro filippi či špecialista na pánsku módu ALAIN DELON. K novému módnemu kúsku sa vám bude hodiť nejaký štýlový módny doplnok z niektorého butiku s doplnkami. Pre nákup potravín si vyberte spoľahlivého partnera s prvoutriednymi potravinami a skvelými cenami, akým je BILLA. Využiť môžete aj služby kaderníctva, očnej optiky, cestovnej kancelárie, mobilných operátorov aj bankových subjektov. V Auparku nájdete aj prevažne prevádzky rýchleho občestvenia a kaviarne.

Otváracie hodiny nákupného centra AUPARK sú denne od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimkou supermarketu Billa. Pre váš dokonalé pohodlie Aupark ponúka bezplatné parkovanie priamo pred centrom. Ďalšími službami, ktoré môžete bezplatne využiť je detský kútik, prebaľovacia miestnosť, požičovňa kočíkov i WIFI pripojenie. S akýmkoľvek problémom vám ochotne poradia pracovníčky Infopultu.

Abecedný filter

0-9ab cč dď ef ghch i j klmn ň opq rř sš tť u v wx y z ž
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.