ZOC Max Prešov Vihorlatská 2A, 080 01 Prešov


Web:
E-mail: presov@zocmax.sk
Tel: +421 51 7086805

Viac informácií o ZOC Max Prešov

Na najväčšom prešovskom sídlisku, Sekčov nájdete multifunkčné zábavno-obchodné nákupné centrum MAX. Prešov je centrom regiónu Šariš, a tak nečudo že nákupné centrum MAX, na Vihorlatskej ulici, denne navštívi veľké množstvo zákazníkov.

V Maxe nájdete viac ako 120 obchodných prevádzok, kde nakúpite dámske i pánske odevy značiek ako Benetton, Kenvelo, Camaieu, či elegantnú konfekciu prešovskej odevnej firmy Shamira. V centre nájdete aj kaderníctvo, opravu obuvi i čistiareň, pobočky bankových subjektov a bankomaty, či cestovnú kanceláriu Kartago Tours. Novinkou v MAXE je predajňa DataShark a talianska reštaurácia OLIVE. V každej z mnohých kaviarní, ktoré sú rozpŕchnuté po celom nákupnom centre je dostupná free WIFI sieť. Na treťom poschodí nájdete obrovské fitness centrum, multikino a nonstop herňu.

Do nákupného centra môžete zavítať buď pešo, trolejbusom- zastávka Karpatská je priamo pred nákupmným centrom, alebo autom, pričom zaparkovať môžete priamo pred nákupným centrom alebo v podzemnej garáži. Všetkých šoférov určite poteší čerpacia stanica a ručná umývarka áut priamo na vonkajšom parkovisku. Otvorené máme pre vás denne od 9tej do 21vej hodiny.

Abecedný filter

0-9abcč dď efghch i jklmnň opq rř sštť uvw x y zž
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.