ZOC Max Poprad Dlhé hony 4587/1, 05801 Poprad


Web:
E-mail: poprad@ocmax.sk
Tel: +421 52/466 44 49

Viac informácií o ZOC Max Poprad

V decembri 2006 bolo otvorené zábavno-obchodné centrum ZOC MAX v Poprade na adrese Dlhé Hony 4587/1. Ak sa teda niekedy vyberiete do našich veľhôr, nákupné centrum MAX určite neobíďte!

V MAXE totiž na vás čakajú módne butiky so značkovou dámskou i pánskou módou, obľúbená predajňa hračiek Dráčik, kvetinárstvo, pobočky všetkých troch mobilných operátorov, bankomaty Slovenskej sporiteľne a Tatrabanky. Nevyhnutnosťou sú aj butiky značkovej športovej módy a obuvi, ako napríklad Alpine PRO a slovenského špecialistu SPORT RYSY. Aj lovci módnych značiek si prídu na svoje v butikoch ako Bepon, Coccodrillo, Different.

Veľmi populárne a vyhľadávané sú detské atrakcie, autodráha, lezecká stena, detský kútik Motovidlo, ktorý je otvorený každý deň od 10tej hodiny, ďalej bowlingové centrum i multikino CIEMAX. Ak nechcete nič premeškať, sledujte pravidelný časopis nákupného centra, časopis MAX, alebo si stiahnite novinkovú aplikáciu ZOC MAX pre váš android. Samozrejmosťou je parkovanie zdarma, dostupná WIFI sieť, bezbariérový prístup.

Abecedný filter

0-9a bcč dď efg h ch i j klmnň opq rř sšt ť u v w x y z ž
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.