Atrium Optima Košice Moldavská cesta 32, 040 11 Košice


Web:
E-mail: optima@optimake.sk
Tel: +421 55 6446 345

Viac informácií o Atrium Optima Košice

Obchodné centrum Optima po 10tich rokoch svojho úspešného fungovania trošku vynovilo svoj názov na Atrium Optima. Optima je lokalizovaná síce už trochu na periférii Košíc, hneď vedľa ďalšieho populárneho nákupného gigantu, a to obchodného centra CASSOVIA.

V nákupnom centre sa môžete tešiť na sviežu dynamickú nákupnú atmosféru, na viac ako 150 značkových obchodov, ako napríklad ALO Diamonds, Armani Jeans či Bugatti, ktoré zaiste uspokoja aj tých najnáročnejších fashionistov. Ak ste skôr na zábavu, navštívte moderné multikino Cinemax, alebo zavítajte do niektorej z reštaurácií či kaviarní vo foodcourte. Najširší výber čerstvých potravín v okolí prináša hypermarket Hypernova.

Dopravná dostupnosť do Optimy je skutočne jednoduchá, či už autom, autobusovou i električkovou dopravou alebo pešo. Pred obchodným domom je pre majiteľov osobných automobilov 1500 bezplatných parkovacích miest, samozrejmosťou je bezbariérový prístup, WIFI pripojenie či WC. Otváracia doba Optimy je každý deň od 9.00 do 21.00 hodiny, len Hypernova je otvorená dlhšie, a to už od 8.00 hodiny ráno.

Ešte váhate? Príďte ochutnať nákupnú atmosféru v Optime a už nikdy nebudete nakupovať inde!

Abecedný filter

0-9abcč dď efg hch ijklmnň opq rř sš tť uvwx yzž
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.