Galleria Eurovea Pribinova 8, 811 09 Bratislava


Web:
E-mail: info@eurovea.com
Tel: +421 2 20 915 050

Viac informácií o Galleria Eurovea

Na samom nábreží Dunaja, v tesnej blízkosti starého mesta Bratislavy sa nacháza moderný komplex, nákupno- obchodno- zábavná pasáž GALLERIA EUROVEA. Súčasťou Eurovey okrem nákupnej pasáže či bulváru, aj luxusný bytový komplex a dizajnové kancelárske priestory, 5* hotel Sheraton Bratislava a samozrejme moderná nábrežná promenáda a námestie. Gallerie Eurovea prináša naozaj nakupovanie v ultra prepychovom prostredí.

Na predajnej ploche viac ako 60 000m3 nájdete butiky mnohých luxusných značiek, ako napríklad Gant, Guess, Desigual, ale aj obľúbené butiky skúsených fashionistov, ako Reserved, Gate, adidas, ďalej mnohé športové butiky i obchody s obuvou. Okrem takéhoto sortimentu, môžte v Eurovey omrknúť aj nové dizajnové kúsky v Indeco nábytku, navštíviť pobočku svojho bankového partnera či mobilného operátora.

Ak vás počas vašich nákupov prepadne hlad, alebo len budete mať chuť vychutnať si lahodný nápoj v neopakovateľnom prostredí na nábreží, navštívte niektorú z obľúbených reštaurácií či kaviarní. V nákupnom centre vás určite pobaví aj fitness centrum, casíno, detský kútik i multikino.

Parkovanie ja zabezpečené v rozsiahlom stráženom podzemnom parkovisku, ktoré je pre zákazníkov prvé 3 hodiny zdarma. Platená doba je iba počas pracovných dní, v čase od 9.00 do 18.00 hodiny, a teda od 3tej započatej hodiny.

Otváracia doba nákupnej pasáže je od 9tej do 21vej hodiny, s výnimkou mnohých reštaurácii či kina, ktoré sú otvorené dlhšie. Samozrejmosťou je WIFI pripojenie a toalety, detský kútik i atrakcie zdarma.

Abecedný filter

0-9 abcč dď efghch ijklmnň opqrř sš tť uv wx y zž
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.