Avion Shopping park Bratislava Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava


Web:
Tel: +421 2 48 22 68 00

Viac informácií o Avion Shopping park Bratislava

Nákupné centrum Avion shopping center patrí do siete centier s rovnomenným názvom, ktoré nájdete hlavne u našich susedov v Českej republike, a to v Prahe, Brne a Ostrave. Je nutné povedať, že Avion predstavuje rozlohou najväčšie zábavno- obchodné centrum na Slovensku s lákavou živou atmosférou. Súčasťou komplexu je aj populárny švédsky nábytkársky gigant IKEA.

Medzi najväčšie módne butiky, ktoré stoja zaiste za vašu návštevu patrí rozhodne H&M, Marks&Spencer, Peek&Cloppenburg, C&A, ďalej potom butik Gant, obľúbený český výrobca Blažek či šperkárskeho majstra Swarovski. Ak vás počas nákupov prepadne hlad, zájdite si do food courtu, kde sú reštaurácie mnohých medzinárodných kuchýň, príjemné kaviarne a bary, alebo si zájdite po svoj rodinný nákup do Hypernovy. Mimo budovu Avionu je umiestný aj Mc Donald's Drive In s kapacitou 90 miest na sedenie.

Parkovanie je zabezpečené v nadzemnom i podzemnom parkovisku, s kapacitou 3600 parkovacích miest, s priestornejšími parkovacími boxami pre väčšie rodiny alebo invalidov. Doprava je ďalej možná aj autobusovými linkami 61, 63, 65 a 96. Pre deti je zaiste lákadlom detské kino, bazénik s guličkami v Culinariu i vonakjšie detské ihrisko zdarma. Otváracia doba nákupnej pasáže je každý deň od 10.00 do 21.00 hodiny, niektoré reštaurácie a supermarket sú otvorené dlhšie.

Abecedný filter

0-9abcčdď efghchijklmnň opqrř sštť u v wx yzž
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.