Aupark Bratislava Einsteinova 18, 85101 Bratislava


Web:
E-mail: info@aupark.sk
Tel: +421-2-68266111

Viac informácií o Aupark Bratislava

Na predajnej ploche viac ako 58 000 m3 prináša AUPARK v Bratislave presne 249 butikov a obchodov. Pre mnohých Bratislavčanov je obľúbeným nákupným centrom a meeting pointom a možno práve si AUPARK vyslúžil prezývku LOVEPARK.

AUPARKU nájdete butiky populárnych značiek, ako napríklad Calvin Klein, CROCS či Zara, luxusné šperky kúpite v Klenoty AURUM, kvalitné športové odevy prináša adidas. Na pravidelný nákup potravín môžete vyskúšať supermarket BILLA. Zaujímavý je aj výber reštaurácií, prevádzok rýchleho občerstvenia a kaviarní vo foodcourte na 3.poschodí, kde si môžete pohodlne odpočinúť a načerpať sily do ďalšieho nakupovania.

A ako sa k nám dostanete? Nie je nič jednoduchšie, dostanete sa k nám hneď niekoľkými autobusovými linkami, pri ceste autom z Einsteinovej či Viedenskej ulice, alebo napokon pešo cez Nový a Starý Most. Otvorené je denne v pracovných dňoch od 9tej, sobotu a nedeľu od 10tej ale vždy až do 21vej hodiny večer. Aupark ponúka aj parkovanie v areáli alebo parkovacom dome zdarma, šatňu či free WIFI pripojenie.

Abecedný filter

0-9 abcč dď efghchij klmnň opqrř sštť u vwx yzž
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.