OC Cassovia Košice Pri prachárni 4, 040 11 Košice


Web:
Tel: 055/646 15 85

Viac informácií o OC Cassovia Košice

Obchodné centrum CASSOVIA vzniklo roku 2001, odkedy už prešlo jednou veľkou rekonštrukciou a rozšírilo tak predajnú plochu butikov a obchodov. Dnes v centre, ktoré je lokalizované na skôr na periférii Košíc, nájdete na celkom 52 obchodov a 4 reštaurácie.

Na predajnej ploche 24000m2 nájdete prevažne „no name“ módne butiky pre menej náročných zákazníkov, parfumérie Marionnaud a FAnn, veľkoplošné predajne moderného, na mieru nábytku do domu či kancelárie, obľúbené sú aj prevádzky služieb, ako stávková kancelária, lekáreň alebo čistiareň, ale najväčšou prevádzkou je hypermarket Carrefour, s najširšou ponukou čerstvej zeleniny a ovocia v okolí. V nákupnom centre si určite všimnete celkom 12 nákupných kioskov, ktoré sú umiestnené priamo v strede nákupných uličiek.

Ak radi uprednostníte pokojnešiu nákupnú atmosféru, príďte k nám počas našich otváracích hodín, a to každý deň od 9.00 do 21.00 hodiny. OC CASSOVIA zákazníkom ponúka aj bezplatné parkovanie priamo pred centrom, ak prídete MHD, zviesť s a môžete hneď troma autobusovými linkami a jednou linkou električky.

Abecedný filter

0-9 abcčdď efghch i j klmnň opq r ř sštť u vw x y z ž
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.